Jest w Białymstoku miejsce, w którym jesteś najważniejszy. To Ambasada Urody – niezwykły salon, w którym zadbasz o swoje ciało i włosy. Spotkasz się tu nie tylko z zabiegami upiększającymi, ale także niebanalną atmosferą, pięknymi wnętrzami i specjalnie dla Ciebie przygotowanymi gabinetami oraz przestrzenią 140 metrów, gdzie możesz odetchnąć z ulgą i odpocząć od codziennej gonitwy.

Nasz wykwalifikowany personel jest do Twojej dyspozycji, czuwając nad Twoim wyglądem, relaksem i dobrym samopoczuciem. Odpowiednio dobrane rytuały, profesjonalne porady, renomowane kosmetyki wykorzystywane podczas zabiegów sprawią, że zakochasz się w tym miejscu. A na tym zależy nam najbardziej – móc ugościć Cię ponownie, dbając o Ciebie i Twoje piękno.

 

 

 

 

Justyna

 

 

Nazywam się Justyna Jarmoc. Ukończyłam studia z zakresu kosmetologii, a swoje pierwsze zawodowe doświadczenie zdobywałam za granicą. Od zawsze byłam osobą pełną pomysłów, a jednym z nich było stworzenie miejsca pełnego harmonii i relaksu. Tak powstała Ambasada Urody. Od 2007 roku, wraz z wykwalifikowanym personelem, kompleksowo dbamy o urodę naszych klientów.

Zapraszam do świata, w którym – dzięki szerokiej gamie profesjonalnych usług kosmetycznych i fryzjerskich – każdy zadba o swoje piękno, a dobra filiżanka kawy bądź herbaty sprawi, że poczujesz się jak w domu. 

 

 Błażej

 

 

Praca w salonie to realizowanie jego pasji. Jest menedżerem salonu oraz fryzjerem z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w strzyżeniach męskich.

Nieustannie zdobywa nowe umiejętności i kwalifikacje, dlatego efekty jego pracy są perfekcyjne. Kocha to, co piękne, ale przede wszystkim ceni naturalność.

Podczas spotkania z klientem kieruję się kreatywnością, fryzury dobiera indywidualnie do danej osoby. Jego największym wynagrodzeniem za trud włożony w pracę jest – jak sam zawsze podkreśla – uśmiech klienta.
 

 

 

Basia

 

 

Swoją przygodę z fryzjerstwem zaczęła już w dzieciństwie, kiedy nieustannie czesała i strzygła swoje pierwsze lalki.

Jej pasją jest koloryzacja włosów oraz strzyżenia męskie. Ukończyła liczne szkolenia, które za każdym razem owocowały nowoczesnymi stylizacjami klientów.

Jest pełna charyzmy, zawsze doradzi niezwykłe rozwiązane, które zadowoli najbardziej wymagające osoby.
 

 

 
Artur

 

 

Już od najmłodszych lat interesował się fryzjerstwem. Doskonali się w strzyżeniu męskim.

Najbardziej satysfakcjonuje go chwila, gdy klient spogląda w lustro i z uśmiechem na twarzy mówi: "To jest to!". Takie słowa wypowiedziane z ust zadowolonej osoby, korzystającej z jego usług, motywują go do dalszego szkolenia się w zawodzie fryzjera.

Artur to energiczna osoba, dążąca do wyznaczonych celów, co przekłada się na wysoką jakość jego pracy.
 

 

 
Basia

 

 

Młoda i kreatywna kosmetyczka, która uwielbia wykonywać zdobienia paznokci.

W swojej pracy kieruje się profesjonalnym doradztwem, dlatego zabiegi upiększające i pielęgnacyjne zawsze dobiera do potrzeb i kondycji skóry klienta.

Najważniejsze jest dla niej zadowolenie osób odwiedzających salon, dlatego swoje obowiązki wykonuje z pełnym zaangażowaniem.

 

 

 

 
Joanna Smółko Sobolewska

 

 

W zawodzie fryzjera pracuje ponad 10 lat. W Ambasadzie Urody jest od początku powstania salonu.

Uwielbia to, co robi, a prawdziwą satysfakcję i radość czerpie ze zmiany wizerunku klientów.

To osoba komunikatywna, potrafiąca wsłuchać się w potrzeby osób, korzystających z jej usług. Skupiona na swojej pracy, dokonuje niesamowitej metamorfozy.
 

 
Ewelina

 

 

Fryzjerka z wieloletnim doświadczeniem, która nieustannie szkoli się i zdobywa nowe umiejętności.

Jest przekonana, że fryzjerstwo to jedna z tych prac, której efekt widoczny jest od razu. Dlatego też wybrała ten zawód – uwielbia zadowolone i uśmiechnięte twarze z nowymi fryzurami. Jej talent i charyzma przekłada się bezpośrednio na dobry wygląd i samopoczucie klientów.

Trafny dobór kolorów, forma fryzury oraz odpowiedni sposób strzyżenia to coś, z czym spotkamy się na fotelu u Eweliny
 

 
Angelika

 

 

Jednym ruchem pędzla wydobywa z każdej kobiety to, co w niej najpiękniejsze. Ukończyła jedną z najbardziej prestiżowych szkół w Polsce, prowadzoną przez Martę Gąskę.

Angelika potrafi stworzyć piękny wachlarz rzęs oraz dobrać idealny kształt brwi do wizerunku klientki.

Nasza wizażystka jest także specjalistką w robieniu manicuru, a wszystkie zabiegi pielęgnacyjne, które wykonuje, cechuje dokładność i profesjonalizm.
 

 

 
Marzena

 

 

Jako kosmetolog pracuje od 2012 roku. Od zawsze lubiła upiększać innych, a tym samym sprawiać im przyjemność. Jej stylizacje paznokci zawsze są wykonane na najwyższym poziomie.

Marzena jest zafascynowana medycyną estetyczną oraz zabiegami pielęgnującymi ciało. Stale podnosi swoje kwalifikacje, realizując jednocześnie swoje zainteresowania.


Zamiłowanie do kosmetologii sprawia, że do każdej osoby podchodzi indywidualnie, rozumiejąc jej potrzeby i dobierając odpowiedni rodzaj zabiegu. Uwielbia, kiedy klient opuszcza salon zadowolony.
.
 

 

 
Monika

 

 

Swoją przygodę z fryzjerstwem zaczęła w 2013 roku. Z biegiem lat przygoda ta, stała się jej pasją.

Każda udana koloryzacja, strzyżenie damskie bądź męskie, czy stylizacja to efekt jej niebanalnych pomysłów. Trafnie poznaje potrzeby klienta, doradza, analizuje, tworząc oryginalne fryzury.

Lubi wyzwania, z chęcią podejmuje się pielęgnacji najbardziej niesfornych włosów.
 

 

 
Ula

 

 

Już podczas pierwszych zawodowych praktyk wiedziała, że wykonywanie zawodu fryzjera to spełnienie jej marzeń.

Dobrze czuję się w strzyżeniach męskich (zajmuje się także pielęgnacją brody) jak i damskich. Koloryzację włosów traktuje jak makijaż, twierdząc, że jedno i drugie jest nieodzownym elementem dbania o siebie.

To kreatywna osoba, zaangażowana w swoją pracę, dzięki której sukcesywnie powiększa grono zadowolonych klientów.
 

 

 
Joanna Sawicka

 

 

Od najmłodszych lat była przeświadczona o tym, że zostanie fryzjerką.

Teraz realizuje swoje marzenie z dzieciństwa: to dzięki jej nowatorskiemu spojrzeniu na fryzjerstwo, klienci mogą cieszyć się wyjątkowymi fryzurami.

Dokłada wszelkich starań, aby każdy klient został profesjonalnie obsłużony, a wychodząc z salonu czuł się usatysfakcjonowany.
 

 Joanna Lipska

 

 

Od kiedy tylko pamięta, zawsze fascynował ją zawód fryzjera. W szkole podstawowej robiła swoim koleżankom warkocze, a w kieszeni nosiła garść gumek do włosów.

Stale uczy się nowych rzeczy i nieustannie rozwija w swojej profesji. 
 

 

 Ewa Frankowska

 

 

Chcąc spełniać swoje marzenia z dzieciństwa, zdecydowała się na uczęszczanie do szkoły fryzjerskiej.

Strzyże i czesze z wielką wprawą, a uśmiech Klientów i ich zadowolenie daje jej motywację do jeszcze lepszej pracy.
 
 

 


Karolina Kubik

 

 

Specjalizuje się we fryzjerstwie męskim. Nie boi się wyzwań, rozwija się także w koloryzacjach włosów.

Zawód fryzjera traktuje jako pasję, w której może realizować się podczas rozmaitych strzyżeń i stylizacji.

Motywacją do dalszej pracy są przede wszystkim Klienci, którzy zadowoleni wracają do Karoliny ponownie – to dzięki nim jest profesjonalistką w tym, co robi.
 

 

 


Monika Perestret

 

 

Fryzjerstwem interesowała się już jako nastolatka, kiedy wymyślała koleżankom rozmaite fryzury.

Monika specjalizuje się w strzyżeniach damskich, a prawdziwą satysfakcje czerpie z dobierania najbardziej odpowiedniego koloru farbowania.

Uwielbia rozmowy z Klientami, dzięki wspólnym konwersacjom może poznać ich bliżej. 
 
 
 

 Patrycja Krysiewicz

 

 

To kreatywna, energiczna osoba, która od progu zaraża szczerym uśmiechem i pozytywną energią.

Stale rozwija swoje umiejętności.

Jej szczególnym zamiłowaniem są zabiegi pielęgnacyjne oraz makijaże permanentne.
 

 

 Alex Czechowicz

 

 

Swoją przygodę z fryzjerstwem zaczął w 1995 roku. Pracował w Londynie, w Barber Shopie, obecnie specjalizuje się w strzyżeniach męskich i stylizacji brody.

Jego pracę cechuje dokładność i profesjonalizm, a jego celem jest zadowolenie Klienta.